Auto - ubezpieczenie samochodu OC i AC

Ubezpieczenia mieszkaniowe Warty wyborem konsumentów na 2015 rok

2015-02-25 11:35:06
Ubezpieczania mieszkaniowe Warty już trzeci rok z rzędu wygrały ranking konsumencki, zdobywając tym samum tytuł „Dobry Produkt 2015 - Wybór Konsumentów”.

Przyznane godło jest efektem Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich, w którym osoby badane pytane są o najlepsze wg nich produkty w różnych kategoriach.

Ubezpieczenia mieszkaniowe Warty, podobnie jak w ubiegłych latach, były najczęściej wskazywane przez konsumentów w kategorii „ubezpieczenia domu i mieszkania”.

Ogólnopolskie Badanie Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2015" zostało zrealizowane przez redakcję Forum Biznesu - dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Patronat i opiekę merytoryczną nad badaniem objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Badanie zostało zrealizowane na próbie 1000 osób metodą wywiadów telefonicznych wspomaganych komputerowo (CATI).

***

Oferta ubezpieczeń mieszkaniowych Warty opiera się na dwóch produktach - Warta Dom Komfort Plus oraz Warta Dom Plus.

Warta Dom Komfort Plus, to propozycja dla osób budujących jak i już zamieszkujących dom lub mieszkanie, zainteresowanych jak najszerszym zakresem ochrony ubezpieczeniowej. Największym atutem tej oferty jest możliwość ubezpieczenia mienia na zasadzie określanej w języku ubezpieczeniowym pojęciem all risks. W praktyce oznacza to bardzo szeroki zakres ubezpieczenia.

Warta Dom Plus pozwala elastycznie kształtować zakres ochrony, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. W tym ubezpieczeniu zakres ochrony jest podzielony na dwie odrębne grupy. Pierwsza obejmuje skutki działania 19 rodzajów zdarzeń losowych takich jak m.in. pożar, huragan, powódź, deszcz nawalny, napór śniegu, przepięcia, zalanie czy stłuczenie szyb. Druga obejmuje ryzyka kradzieżowe - kradzież z włamaniem, rabunek i dewastację.

Do obu produktów Warta dołącza bezpłatnie bardzo bogaty pakiet usług Home assistance.

Źródło: Warta

Aktualnosci